Dřezová baterie Grohe Essence New s vytahovací sprškou chrom 30270000

Páková stojánková dřezová baterie s vytahovací sprškou. V chromovém provedení. Výška baterie je 20,4 cm. Ramínko je ve výšce... více informací »
Dřezová baterie Grohe Essence New s vytahovací sprškou chrom 30270000
Značka: Grohe
5 267 Kč
Ověřit dostupnost
Páková stojánková dřezová baterie s vytahovací sprškou. V chromovém provedení. Výška baterie je 20,4 cm. Ramínko je ve výšce...

Páková stojánková dřezová baterie s vytahovací sprškou. V chromovém provedení. Výška baterie je 20,4 cm. Ramínko je ve výšce 31,5 cm. Zboží ze sekce od výrobce Grohe.
Tento skvělý produkt je k sehnání zrovna tady u nás ve známé kategorii dřezové baterie! Nyní můžete koupit akční výrobky ze zmíněné rubriky snadno online! To není všechno, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od značky Grohe. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Grohe vám představuje špičkové zboží.

Ve slevě produkt Dřezová baterie Grohe Essence New s vytahovací sprškou chrom 30270000 od známé společnosti Grohe je k dispozici právě zde za výborné peníze! Momentálně v akci za 5 267 Kč.