Dřezová baterie Hansgrohe Aquno Select s vytahovací sprškou černý mat 73831670

Páková stojánková dřezová baterie s vytahovací sprškou. V barvě černý mat. Průtok baterie je 6 litrů/minutu. Výška baterie... více informací »
Dřezová baterie Hansgrohe Aquno Select s vytahovací sprškou černý mat 73831670
Značka: Hansgrohe
21 842 Kč
Ověřit dostupnost
Páková stojánková dřezová baterie s vytahovací sprškou. V barvě černý mat. Průtok baterie je 6 litrů/minutu. Výška baterie...

Páková stojánková dřezová baterie s vytahovací sprškou. V barvě černý mat. Průtok baterie je 6 litrů/minutu. Výška baterie je 30,5 cm. S matným povrchem. Zboží ze sekce od výrobce Hansgrohe. Tento velmi oblíbený výrobek Dřezová baterie Hansgrohe Aquno Select s lze sehnat rovněž tu na webu ve známé kategorii dřezové baterie. Nyní si můžete pořídit zlevněné produkty ze zmíněné kategorie ve výhodné akci! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Hansgrohe pro své zákazníky nabízí skvělé výrobky U nás vám nabízíme více, podívejte se také na více skvělých kousků od značky Hansgrohe. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Často hledaný výrobek Dřezová baterie Hansgrohe Aquno Select s vytahovací sprškou černý mat 73831670 od populární značky Hansgrohe lze koupit tady a teď levně! Aktuálně stojí u nás 21 842 Kč.