Držák ručníků SAT Simply R PVD PVD gun metal SATDSIMR23GM

SIKO nástěnný držák na ručníky o délce 60 cm v provedení PVD Gun Metal je velice praktický doplněk pro odkládání a sušení... více informací »
Držák ručníků SAT Simply R PVD PVD gun metal SATDSIMR23GM
Značka: SAT
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
SIKO nástěnný držák na ručníky o délce 60 cm v provedení PVD Gun Metal je velice praktický doplněk pro odkládání a sušení...

SIKO nástěnný držák na ručníky o délce 60 cm v provedení PVD Gun Metal je velice praktický doplněk pro odkládání a sušení ručníků. Je vhodné umístit jej například vedle umyvadla. Je potřeba klást důraz na každý detail ve Vaší koupelně i toaletě, i držák ručníků je důležitou součástí těchto prostor. Proto jsme rádi, že Vám můžeme dopřát takové doplňky, které Vám budou nejen sloužit a budou účelné, ale i na pohled krásné. Prodloužená záruka 5 let! ZIMNÍ VÝPRODEJ – dodatečná sleva 10% na celou značku SAT, zadejte v košíku kupón SATNV10. Pouze do 23. 1. 2022. Zboží ze sekce od výrobce SAT.

Levný výrobek Držák ručníků SAT Simply R PVD PVD gun metal SATDSIMR23GM originál od značky SAT snadno můžete získat na našich stránkách teď za výhodnou cenu. Ceny již od 1 799 Kč.