Držák toaletního papíru Hansgrohe WallStoris matná bílá 27928700

Držák toaletního papíru v barevném provedení matná bílá. Montáž lepením i vrtáním. Zboží ze sekce od výrobce Hansgrohe.... více informací »
Držák toaletního papíru Hansgrohe WallStoris matná bílá 27928700
Značka: Hansgrohe
671 Kč
Ověřit dostupnost
Držák toaletního papíru v barevném provedení matná bílá. Montáž lepením i vrtáním. Zboží ze sekce od výrobce Hansgrohe....

Držák toaletního papíru v barevném provedení matná bílá. Montáž lepením i vrtáním. Zboží ze sekce od výrobce Hansgrohe. Oblíbený výrobek Držák toaletního papíru Hansgrohe WallStoris lze koupit nyní tu na webu zařazený v rubrice držáky na toaletní papír. Vyhledejte si ještě jiné produkty z této populární sekce v bezva akci. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také více produktů od značky Hansgrohe. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Hansgrohe představuje skvělý sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Vynikající kus Držák toaletního papíru Hansgrohe WallStoris matná bílá 27928700 od výrobce s dlouholetou historií Hansgrohe můžete pořídit aktuálně na webu ve slevě! Cena od 671 Kč.