Háček SAT Simply R PVD PVD gun metal SATDUNI21GM

SIKO háček v barvě PVD Gun Metal k sérii Simply R v barvě PVD Gun Metal. Elegantní, malý a přesto praktický, nebude rušivým... více informací »
Háček SAT Simply R PVD PVD gun metal SATDUNI21GM
Značka: SAT
249 Kč
Ověřit dostupnost
SIKO háček v barvě PVD Gun Metal k sérii Simply R v barvě PVD Gun Metal. Elegantní, malý a přesto praktický, nebude rušivým...

SIKO háček v barvě PVD Gun Metal k sérii Simply R v barvě PVD Gun Metal. Elegantní, malý a přesto praktický, nebude rušivým elementem, ale naopak zdobou Vaší krásné koupelny. Je potřeba klást důraz na každý detail ve Vaší koupelně i toaletě, i háček je důležitou součástí těchto prostor. Proto jsme rádi, že Vám můžeme dopřát takové doplňky, které Vám budou nejen sloužit a budou účelné, ale i na pohled krásné. Prodloužená záruka 5 let! ZIMNÍ VÝPRODEJ – dodatečná sleva 10% na celou značku SAT, zadejte v košíku kupón SATNV10. Pouze do 23. 1. 2022. Zboží ze sekce od výrobce SAT.

Velmi žádaný kus Háček SAT Simply R PVD PVD gun metal SATDUNI21GM s osvědčenou značkou SAT seženete u nás právě skutečně levně. Akční ceny již od 249 Kč.