Mozaika Rako Color Two světle béžová 5×5 cm reliéfní GRS05607.1

Tento unikátní produkt Mozaika Rako Color Two světle béžová 5x5 cm můžete získat bezstarostně na webu zařazený v rubrice... více informací »
Mozaika Rako Color Two světle béžová 5x5 cm reliéfní GRS05607.1
Značka: Rako
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Tento unikátní produkt Mozaika Rako Color Two světle béžová 5x5 cm můžete získat bezstarostně na webu zařazený v rubrice...

Tento unikátní produkt Mozaika Rako Color Two světle béžová 5×5 cm můžete získat bezstarostně na webu zařazený v rubrice obklady. Získejte akční produkty z naší sekce ve výhodné akci. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od výrobce Rako. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Mrazuvzdorné. Mozaika ve světle béžové barvě o rozměru 4,8×4,8 cm a tloušťce 7 mm s reliéfnám povrchem. Vhodné do interiéru i exteriéru. S minimálními rozdíly v odstínu barev, struktury povrchu a kresby. Vhodné do kuchyně, kanceláří, na balkóny. Zboží ze sekce dlažby > Mozaiky > Keramické mozaiky od výrobce Rako.

Unikátní a žádaný produkt Mozaika Rako Color Two světle béžová 5x5 cm reliéfní GRS05607.1 od dodavatele se skvělou pověstí Rako jde nakoupit právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Pouze nyní za 1 999 Kč.