Ovládací tlačítko Villeroy & Boch plast bílá/chrom

Ovládací tlačítko pro WC z kvalitního plastu v bílé barvě (tlačítka v chromu). Úsporný dvoutlačítkový systém pro velké a... více informací »
Ovládací tlačítko Villeroy & Boch plast bílá/chrom
2 379 Kč
Ověřit dostupnost
Ovládací tlačítko pro WC z kvalitního plastu v bílé barvě (tlačítka v chromu). Úsporný dvoutlačítkový systém pro velké a...

Ovládací tlačítko pro WC z kvalitního plastu v bílé barvě (tlačítka v chromu). Úsporný dvoutlačítkový systém pro velké a malé splachování. Zboží ze sekce od výrobce Villeroy & Boch.
Tento kvalitní a žádaný produkt Ovládací tlačítko Villeroy & Boch jde koupit mimo jiné tady na našem webu v oblíbené sekci ovládací tlačítka. Nyní koupíte ještě další kousky z naší kategorie za nejlepší ceny! Známá značka Villeroy & Boch pro své zákazníky nabízí top produkty To ale však není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás více kousků značky Villeroy & Boch. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Ovládací tlačítko Villeroy & Boch plast bílá/chrom pocházející od značky Villeroy & Boch snadno můžete pořídit aktuálně v bezva akci. Momentálně v akci za 2 379 Kč.