Sprchová baterie Hansgrohe Rainselect 4 bez podomítkového tělesa matná bílá 15382700

Kohoutková podomítková sprchová baterie bez podomítkového tělesa. V bílém matném provedení. Průtok baterie je 38 litrů/minutu.... více informací »
Sprchová baterie Hansgrohe Rainselect 4 bez podomítkového tělesa matná bílá 15382700
Značka: Hansgrohe
48 621 Kč
Ověřit dostupnost
Kohoutková podomítková sprchová baterie bez podomítkového tělesa. V bílém matném provedení. Průtok baterie je 38 litrů/minutu....

Kohoutková podomítková sprchová baterie bez podomítkového tělesa. V bílém matném provedení. Průtok baterie je 38 litrů/minutu. S matným povrchem. Zboží ze sekce od výrobce Hansgrohe. Hodně žádaný produkt Sprchová baterie Hansgrohe Rainselect 4 bez podomítkového tělesa matná bílá 15382700 je k dispozici taky tady na stránkách ve známé rubrice sprchové baterie! Nyní můžete získat ostatní produkty ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale není všechno, náš sortiment je ale široký. Podívejte se také na více skvělých produktů od značky Hansgrohe. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední značka Hansgrohe vám nabízí top sortiment. Však to vidíte sami!

Oblíbený kus Sprchová baterie Hansgrohe Rainselect 4 bez podomítkového tělesa matná bílá 15382700 od dodavatele se skvělou pověstí Hansgrohe lze sehnat v naší nabídce až neuvěřitelně levně. Nyní získáte od 48 621 Kč.