Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 100 cm SAT Walk-In SATBWI100KSPRDOPL

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a doplňkami v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 100 cm SAT Walk-In SATBWI100KSPRDOPL
Značka: SAT
14 440 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a doplňkami v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor...

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a doplňkami v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.
Oblíbený a kvalitní produkt lze nakoupit již dnes tu na stránkách v sekci sprchové kouty! Nyní najdete vyjímečné produkty ve zmiňované kategorii za super ceny! To není všechno, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na další produkty od dodavatele SAT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce SAT má skvělé zboží. A tady je důkaz.

Tento oblíbený produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 100 cm SAT Walk-In SATBWI100KSPRDOPL od odblíbeného výrobce SAT můžete dostat v naší nabídce za rozumné peníze. Stojí teď u nás 14 440 Kč.