Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 100 cm SAT Walk-In SATBWI100KSPRROZ

Tento akční a ve slevě produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In naleznete taky tady u nás v sekci sprchové kouty! Připravili jsme... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 100 cm SAT Walk-In SATBWI100KSPRROZ
Značka: SAT
14 260 Kč
Ověřit dostupnost
Tento akční a ve slevě produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In naleznete taky tady u nás v sekci sprchové kouty! Připravili jsme...

Tento akční a ve slevě produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In naleznete taky tady u nás v sekci sprchové kouty! Připravili jsme pro vás ještě podobné výrobky z této oblíbené kategorie za internetové ceny! Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.

Tento velmi žádaný kus Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 100 cm SAT Walk-In SATBWI100KSPRROZ od dodavatele zboží SAT můžete získat u nás za výprodejovou cenu! Ceny od 14 260 Kč.