Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 100 cm SAT Walk-In SATBWI100MRPAC

Žádaný produkt jde pořídit rovnou tu umístěný v rubrice sprchové kouty! Vyberte si ještě ostatní produkty z této oblíbené... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 100 cm SAT Walk-In SATBWI100MRPAC
Značka: SAT
11 070 Kč
Ověřit dostupnost
Žádaný produkt jde pořídit rovnou tu umístěný v rubrice sprchové kouty! Vyberte si ještě ostatní produkty z této oblíbené...

Žádaný produkt jde pořídit rovnou tu umístěný v rubrice sprchové kouty! Vyberte si ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky snadno online! Přední značka SAT vám může nabídnout skvělé výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem! U nás nabízíme více, máme v nabídce další prověřené kousky značky SAT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.

Tento akční výrobek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 100 cm SAT Walk-In SATBWI100MRPAC od odblíbeného výrobce SAT naleznete právě zde za výborné peníze! Zrovna teď v akci za 11 070 Kč.