Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 100 cm SAT Walk-In SATBWI100MRPR

Velmi žádaný produkt můžete dostat právě zde tu na stránkách zařazený v sekci sprchové kouty. Nyní můžete koupit parádní... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 100 cm SAT Walk-In SATBWI100MRPR
Značka: SAT
9 670 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi žádaný produkt můžete dostat právě zde tu na stránkách zařazený v sekci sprchové kouty. Nyní můžete koupit parádní...

Velmi žádaný produkt můžete dostat právě zde tu na stránkách zařazený v sekci sprchové kouty. Nyní můžete koupit parádní kousky z této sekce za outletovou cenu. Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další produkty od dodavatele SAT. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.

Tento žádaný kousek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 100 cm SAT Walk-In SATBWI100MRPR od dodavatele zboží SAT máte možnost sehnat již dnes za výprodejovou cenu! Výhodně za skvělou cenu 9 670 Kč.