Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 100×90 cm SAT Walk-In SATBWI10090KSPRC

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu.... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 100x90 cm SAT Walk-In SATBWI10090KSPRC
Značka: SAT
20 440 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu....

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.
Akční produkt můžete pořídit nyní na webu zařazený v kategorii sprchové kouty! Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této rubriky za výhodnou cenu. Oblíbený výrobce SAT vám představuje vysoce kvalitní zboží.

Unikátní výrobek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 100x90 cm SAT Walk-In SATBWI10090KSPRC od spolehlivé značky SAT pohodlně pořídíte právě nyní napořád výhodně! Nyní nakoupíte za 20 440 Kč.