Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 100×90 cm SAT Walk-In SATBWI10090MRPA

Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen povrchovou... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 100x90 cm SAT Walk-In SATBWI10090MRPA
Značka: SAT
20 240 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen povrchovou...

Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT. Super kousek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / lze získat rovnou tady na webu umístěný v rubrice sprchové kouty! Pořiďte si ještě ostatní produkty z naší kategorie za super peníze! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky značky SAT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Oblíbený dodavatel SAT vám poskytuje vysoce kvalitní sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Exkluzivní produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 100x90 cm SAT Walk-In SATBWI10090MRPA od výrobce SAT naleznete právě teď v naší nabídce za super cenu! Ceny od 20 240 Kč.