Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110 cm SAT Walk-In SATBWI110KSPRDOPL

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a doplňkami v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110 cm SAT Walk-In SATBWI110KSPRDOPL
Značka: SAT
15 640 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a doplňkami v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor...

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a doplňkami v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.
Oblíbený a akční produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře můžete získat právě na našich stránkách zařazený v sekci sprchové kouty. Získejte ještě jiné zboží ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další zboží od dodavatele SAT. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní výrobek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110 cm SAT Walk-In SATBWI110KSPRDOPL originál od značky SAT jednoduše můžete najít již dnes levně. Právě nyní za 15 640 Kč.