Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110 cm SAT Walk-In SATBWI110KSPRROZ

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110 cm SAT Walk-In SATBWI110KSPRROZ
Značka: SAT
15 460 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor...

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT. Tento kvalitní produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110 cm SAT Walk-In SATBWI110KSPRROZ můžete pořídit bezstarostně tu na našich stránkách v sekci sprchové kouty! Prozkoumejte ještě ostatní zboží z naší rubriky snadno online.

Tento zlevněný produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110 cm SAT Walk-In SATBWI110KSPRROZ od kvalitní společnosti SAT k dostání aktuálně za nejnižší cenu. Nabídky již od 15 460 Kč.