Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110 cm SAT Walk-In SATBWI110MRPR

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110 cm SAT Walk-In SATBWI110MRPR
Značka: SAT
10 870 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen...

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT. Akční a ve slevě kus Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110 můžete získat právě zde tu na webu ve známé kategorii sprchové kouty! Nyní můžete získat akční produkty z této populární kategorie za příznivou cenu. Tato značka SAT představuje špičkové zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! Nebojte, máme toho více, podívejte se také na další kvalitní zboží od značky SAT. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě výrobek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110 cm SAT Walk-In SATBWI110MRPR od společnosti se zárukou kvality SAT snadno můžete získat právě dnes za skvělou cenu! Nabídky již od 10 870 Kč.