Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110 cm SAT Walk-In SATBWI110MRPRC

Tento akční a ve slevě produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In je k sehnání zrovna tady na našich stránkách umístěný v sekci... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110 cm SAT Walk-In SATBWI110MRPRC
Značka: SAT
11 570 Kč
Ověřit dostupnost
Tento akční a ve slevě produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In je k sehnání zrovna tady na našich stránkách umístěný v sekci...

Tento akční a ve slevě produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In je k sehnání zrovna tady na našich stránkách umístěný v sekci sprchové kouty! Nyní najdete ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za internetové ceny! To ale však není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce také další prověřené produkty od výrobce SAT. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.

Unikátní kousek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110 cm SAT Walk-In SATBWI110MRPRC s osvědčenou značkou SAT lze zakoupit v naší nabídce za skvělou cenu. Akční cena od 11 570 Kč.