Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110×90 cm SAT Walk-In SATBWI11090MRPA

Tento akční a ve slevě produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře lze sehnat přímo tady na našem webu ve známé kategorii... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110x90 cm SAT Walk-In SATBWI11090MRPA
Značka: SAT
21 440 Kč
Ověřit dostupnost
Tento akční a ve slevě produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře lze sehnat přímo tady na našem webu ve známé kategorii...

Tento akční a ve slevě produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře lze sehnat přímo tady na našem webu ve známé kategorii sprchové kouty! Mrkněte na ještě další produkty z naší kategorie za zcela nejnižší cenu! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás další prověřené zboží od výrobce SAT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.
Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.

Ve slevě tento výrobek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110x90 cm SAT Walk-In SATBWI11090MRPA od skvělé a známé značky SAT snadno pořídíte momentálně na webu opravdu výhodně! Cenově vychází na 21 440 Kč.