Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110×90 cm SAT Walk-In SATBWI11090PACROZC

Tento žádaný produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110x90 cm SAT Walk-In je dostupný zrovna tu zařazený v sekci... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110x90 cm SAT Walk-In SATBWI11090PACROZC
Značka: SAT
26 730 Kč
Ověřit dostupnost
Tento žádaný produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110x90 cm SAT Walk-In je dostupný zrovna tu zařazený v sekci...

Tento žádaný produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110×90 cm SAT Walk-In je dostupný zrovna tu zařazený v sekci sprchové kouty. Vyhledejte si vyjímečné kusy z naší kategorie jednoduše online! Tento výrobce SAT má na skladě vynikající zboží. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od výrobce SAT. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Sprchová zástěna walk-in s panty, zavětrováním a otočnou stěnou v černé barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.

Ve slevě tento produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 110x90 cm SAT Walk-In SATBWI11090PACROZC od výrobce se skvělou pověstí SAT jde koupit u nás teď za nejnižší cenu. Zrovna nyní za cenu 26 730 Kč.