Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120 cm SAT Walk-In SATBWI120MRPA

Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen povrchovou... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120 cm SAT Walk-In SATBWI120MRPA
Značka: SAT
12 570 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen povrchovou...

Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.
Výjimečný výrobek naleznete pohodlně tady na našich stránkách zařazený v sekci sprchové kouty. Nyní můžete koupit parádní produkty ze zmíněné rubriky z pohodlí domova. To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od výrobce SAT. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento oblíbený produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120 cm SAT Walk-In SATBWI120MRPA s pečetí kvality od značky SAT máte možnost nakoupit zde nyní za výhodnou cenu. V akci za 12 570 Kč.