Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120 cm SAT Walk-In SATBWI120PRCROZC

Tento nejprodávanější produkt můžete dostat jednoduše na našich stránkách v populární rubrice sprchové kouty! Připravili... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120 cm SAT Walk-In SATBWI120PRCROZC
Značka: SAT
17 060 Kč
Ověřit dostupnost
Tento nejprodávanější produkt můžete dostat jednoduše na našich stránkách v populární rubrice sprchové kouty! Připravili...

Tento nejprodávanější produkt můžete dostat jednoduše na našich stránkách v populární rubrice sprchové kouty! Připravili jsme pro vás parádní produkty z této oblíbené kategorie za báječnou cenu!
Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v černé barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.

Tento vynikající produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120 cm SAT Walk-In SATBWI120PRCROZC od známé společnosti SAT jednoduše můžete najít právě teď v naší nabídce pořád výhodně. Aktuálně výhodně za 17 060 Kč.