Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120×90 cm SAT Walk-In SATBWI12090KSPRC

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu.... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120x90 cm SAT Walk-In SATBWI12090KSPRC
Značka: SAT
22 740 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu....

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT. Nový produkt lze sehnat aktuálně tady na našem webu umístěný v sekci sprchové kouty! Najděte si skvělé produkty z této známé rubriky za rozumné peníze. U zákazníků oblíbená značka SAT vám poskytuje top produkty To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce také další kvalitní kousky od výrobce SAT. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120x90 cm SAT Walk-In SATBWI12090KSPRC od společnosti SAT snadno můžete pořídit momentálně v naši nabídce za super cenu. Momentálně k dispozici za 22 740 Kč.