Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120×90 cm SAT Walk-In SATBWI12090MRPA

Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen povrchovou... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120x90 cm SAT Walk-In SATBWI12090MRPA
Značka: SAT
22 540 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen povrchovou...

Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.
Zcela unikátní kus Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120×90 cm SAT Walk-In SATBWI12090MRPA jde získat mimo jiné tady u nás zařazený v rubrice sprchové kouty. Nyní si můžete koupit zlevněné produkty ve zmíněné kategorii za výprodejovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od výrobce SAT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kousek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120x90 cm SAT Walk-In SATBWI12090MRPA od dodavatele kvalitních produktů SAT seženete u nás až neuvěřitelně levně. Právě lze objednat jen za 22 540 Kč.