Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120×90 cm SAT Walk-In SATBWI12090PACROZC

Sprchová zástěna walk-in s panty, zavětrováním a otočnou stěnou v černé barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120x90 cm SAT Walk-In SATBWI12090PACROZC
Značka: SAT
28 030 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s panty, zavětrováním a otočnou stěnou v černé barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je...

Sprchová zástěna walk-in s panty, zavětrováním a otočnou stěnou v černé barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.
Zlevněný výrobek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120×90 cm SAT Walk-In jde nakoupit právě tady u nás v kategorii sprchové kouty! Pořiďte si parádní kusy z naší rubriky za akční cenu. Populární výrobce SAT pro vás vyrábí kvalitní výrobky

Hodně prodávaný výrobek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120x90 cm SAT Walk-In SATBWI12090PACROZC od skvělého výrobce SAT jde koupit u nás za výprodejovou cenu! Momentálně k dispozici za 28 030 Kč.