Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120×90 cm SAT Walk-In SATBWI12090PRCROZC

Oblíbený a kvalitní produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120x90 cm SAT získáte lehce tady na našich stránkách... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120x90 cm SAT Walk-In SATBWI12090PRCROZC
Značka: SAT
26 430 Kč
Ověřit dostupnost
Oblíbený a kvalitní produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120x90 cm SAT získáte lehce tady na našich stránkách...

Oblíbený a kvalitní produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120×90 cm SAT získáte lehce tady na našich stránkách zařazený v rubrice sprchové kouty! Nyní pořídíte další zboží z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás nabízíme více, podívejte se také na další prověřené produkty od značky SAT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel SAT vám nabízí vysoce kvalitní výrobky
Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v černé barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.

Super produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 120x90 cm SAT Walk-In SATBWI12090PRCROZC od známé společnosti SAT k dostání v naší online nabídce výhodně! Cenově vychází na 26 430 Kč.