Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 140 cm SAT Walk-In SATBWI140KSPAC

Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu.... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 140 cm SAT Walk-In SATBWI140KSPAC
Značka: SAT
14 870 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu....

Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.
Exkluzivní výrobek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře jde nakoupit mimo jiné tady na našich stránkách ve známé rubrice sprchové kouty! Nyní můžete získat ještě podobné kusy z této populární sekce za zcela nejnižší cenu.

Vysoce kvalitní výrobek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 140 cm SAT Walk-In SATBWI140KSPAC od dodavatele se skvělou pověstí SAT je k dostání v naší nabídce výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 14 870 Kč.