Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 140 cm SAT Walk-In SATBWI140KSPRCROZC

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla a má dekor... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 140 cm SAT Walk-In SATBWI140KSPRCROZC
Značka: SAT
18 960 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla a má dekor...

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.
Unikátní produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 140 cm SAT Walk-In máte možnost sehnat rovněž na stránkách zařazený v rubrice sprchové kouty! Prozkoumejte nové produkty z naší rubriky za parádní cenu! Máme toho více, máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od výrobce SAT. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce SAT má k dispozici skvělé zboží. Však to vidíte sami!

Výjimečný a žádaný produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 140 cm SAT Walk-In SATBWI140KSPRCROZC od společnosti s úžasnou pověstí SAT snadno můžete pořídit právě nyní téměř zdarma. Momentálně k dispozici za 18 960 Kč.