Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 140 cm SAT Walk-In SATBWI140PRCROZC

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v černé barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 140 cm SAT Walk-In SATBWI140PRCROZC
Značka: SAT
18 360 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v černé barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt...

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v černé barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.
Tento výjimečný produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 140 seženete teď na našem webu umístěný v sekci sprchové kouty! Nyní můžete získat další produkty ve zmíněné kategorii snadno online! Tato značka SAT má k dispozici vysoce kvalitní výrobky.

Výjimečný a žádaný výrobek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 140 cm SAT Walk-In SATBWI140PRCROZC od kvalitní značky SAT snadno naleznete právě zde extra výhodně. Právě teď za cenu 18 360 Kč.