Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 140 cm SAT Walk-In SATBWI140PRROZ

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 140 cm SAT Walk-In SATBWI140PRROZ
Značka: SAT
17 460 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt...

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.
Akční a ve slevě výrobek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře pořídíte taky tady u nás ve známé kategorii sprchové kouty. Nyní koupíte ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! Značka SAT dodává skvělé výrobky.

Výjimečný a žádaný výrobek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 140 cm SAT Walk-In SATBWI140PRROZ od známé společnosti SAT jednoduše můžete pořídit bezpečně online za parádní cenu! Ceny již od 17 460 Kč.