Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 140×90 cm SAT Walk-In SATBWI14090PAROZ

Sprchová zástěna walk-in s panty, zavětrováním a otočnou stěnou v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 140x90 cm SAT Walk-In SATBWI14090PAROZ
Značka: SAT
27 530 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s panty, zavětrováním a otočnou stěnou v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt...

Sprchová zástěna walk-in s panty, zavětrováním a otočnou stěnou v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT. Velmi žádaný výrobek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / je k sehnání bezprostředně tady na našem webu v oblíbené rubrice sprchové kouty. Podívejte se na zcela nové zboží z naší sekce za výborné peníze!

Akční a ve slevě produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 140x90 cm SAT Walk-In SATBWI14090PAROZ od značky se zárukou kvality SAT získáte právě teď u nás za výhodné peníze! Nabídka již od 27 530 Kč.