Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 80 cm SAT Walk-In SATBWI80KSPA

Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu.... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 80 cm SAT Walk-In SATBWI80KSPA
Značka: SAT
9 470 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu....

Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.
Zcela unikátní produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 80 cm SAT Walk-In SATBWI80KSPA máte možnost najít snadno tady na stránkách v populární kategorii sprchové kouty! Připravili jsme pro vás nové výrobky ze zmíněné rubriky za super cenu.

Tento kvalitní produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 80 cm SAT Walk-In SATBWI80KSPA od společnosti s výborným jménem SAT můžete nakoupit u nás právě za mimořádně nízkou cenu! Levně za 9 470 Kč.