Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 80 cm SAT Walk-In SATBWI80KSPRDOPL

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a doplňkami v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 80 cm SAT Walk-In SATBWI80KSPRDOPL
Značka: SAT
13 640 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a doplňkami v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor...

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a doplňkami v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.
Hodně povedený výrobek máte možnost sehnat právě teď na našich stránkách v oblíbené kategorii sprchové kouty. Prozkoumejte ještě ostatní kusy ze zmíněné sekce za super ceny! Mezi zákazníky oblíbená značka SAT vám může nabídnout vynikající produkty. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od značky SAT. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kousek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 80 cm SAT Walk-In SATBWI80KSPRDOPL od známé kvalitní značky SAT je dostupný na našich stránkách za výhodné peníze. Právě nyní za skvělou cenu 13 640 Kč.