Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 80 cm SAT Walk-In SATBWI80PRCROZC

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v černé barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 80 cm SAT Walk-In SATBWI80PRCROZC
Značka: SAT
13 460 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v černé barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt...

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v černé barvě, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT. Velmi oblíbený produkt naleznete ještě na webu v rubrice sprchové kouty. Prozkoumejte ještě jiné kusy z této známé rubriky ve výprodejové akci. U nás vám nabídneme víc, u nás najdete další prověřené zboží od dodavatele SAT. Najdete je níže na této stránce. Tato značka SAT vyrábí vynikající výrobky. Udělejte radost sami sobě!

Tento levný produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 80 cm SAT Walk-In SATBWI80PRCROZC od známé značky SAT pohodlně nakoupíte momentálně ve výhodné akci. Nabídka již od 13 460 Kč.