Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 80 cm SAT Walk-In SATBWI80PRROZ

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 80 cm SAT Walk-In SATBWI80PRROZ
Značka: SAT
12 560 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt...

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.
Tento kvalitní a žádaný produkt je k získání zrovna tady u nás zařazený v kategorii sprchové kouty! Nyní pořídíte zcela nové zboží z této oblíbené rubriky za outletovou cenu! Významný dodavatel SAT prodává top zboží. Přesvědčte se sami!

Velmi oblíbený produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 80 cm SAT Walk-In SATBWI80PRROZ od značky se zárukou kvality SAT je k sehnání u nás právě ve výhodné akci. Nabídky již od 12 560 Kč.