Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90KSPAC

Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu.... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90KSPAC
Značka: SAT
10 770 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu....

Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT. Tento velmi oblíbený produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90KSPAC můžete dostat prostě tu na stránkách ve známé rubrice sprchové kouty. Prozkoumejte akční produkty ve zmíněné sekci za super peníze!

Akční a ve slevě výrobek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90KSPAC od dodavatele zboží SAT snadno můžete najít v naší online nabídce za zcela nejnižší cenu. Za bezkonkureční cenu 10 770 Kč.