Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90KSPRCROZC

Tento kvalitní produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90KSPRCROZC máte možnost nakoupit v pohodě... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90KSPRCROZC
Značka: SAT
14 860 Kč
Ověřit dostupnost
Tento kvalitní produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90KSPRCROZC máte možnost nakoupit v pohodě...

Tento kvalitní produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90KSPRCROZC máte možnost nakoupit v pohodě tady u nás v rubrice sprchové kouty! Podívejte se na ještě jiné kousky ve zmiňované rubrice v bezva akci! Tato vyjímečná značka SAT má skvělé výrobky. A tady je důkaz! Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.

Levný kus Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90KSPRCROZC od známé značky SAT pohodlně pořídíte tady a teď právě výhodně! Zrovna nyní za cenu 14 860 Kč.