Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90KSPRDOPL

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a doplňkami v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90KSPRDOPL
Značka: SAT
14 140 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a doplňkami v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor...

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a doplňkami v lesklém chromu, výplň je z neprůhledného skla a má dekor kouřového efektu. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT. Hodně prodávaný produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90KSPRDOPL lze koupit také tu na stránkách ve známé sekci sprchové kouty! Máme pro vás ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za rozumné peníze! Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další prověřené zboží od dodavatele SAT. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90KSPRDOPL od značky SAT získáte tady a teď právě za skvělou cenu. Nyní zakoupíte za 14 140 Kč.