Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90MRPAC

Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen povrchovou... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90MRPAC
Značka: SAT
10 770 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen povrchovou...

Sprchová zástěna walk-in s panty a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT. Velmi prodávaný produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 najdete bez obtíží tu na našich stránkách ve známé sekci sprchové kouty. Mrkněte na zcela nové kusy ze zmíněné sekce v akci. Tím ale naše nabídka nekončí, máme toho více! Máme v nabídce však také další prověřené zboží od výrobce SAT. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90MRPAC od výrobce se zárukou kvality SAT máte možnost nakoupit ještě dnes ve výhodné akci! Zrovna nyní za cenu 10 770 Kč.