Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90MRPRC

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen povrchovou... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90MRPRC
Značka: SAT
10 070 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen povrchovou...

Sprchová zástěna walk-in s profily a zavětrováním v černé barvě, výplň je z neprůhledného skla. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.
Ve slevě kousek můžete pořídit ještě na webu v populární sekci sprchové kouty. Vyberte si ještě další zboží z této populární rubriky za báječnou cenu! Významný výrobce SAT má ve stále nabídkce top sortiment. To ale není vše, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od značky SAT. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně žádaný kousek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90MRPRC od značky s dobrým jménem SAT můžete získat ještě dnes za rozumné peníze! Nyní pořídíte za 10 070 Kč.