Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90PRROZ

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt... více informací »
Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90PRROZ
Značka: SAT
13 260 Kč
Ověřit dostupnost
Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt...

Sprchová zástěna walk-in s profily, zavětrováním a otočnou stěnou v lesklém chromu, výplň je z čirého skla bez dekoru. Produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. Nelze otevřít – pevný systém. Levá i pravá orientace. Zboží ze sekce vaničky od výrobce SAT.
Akční a ve slevě výrobek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / můžete získat bez obtíží tady u nás v oblíbené kategorii sprchové kouty. Nyní si můžete vybrat parádní výrobky ve zmiňované kategorii za outletovou cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem další vybrané produkty značky SAT. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní výrobek Sprchová zástěna Walk-In Walk-In / dveře 90 cm SAT Walk-In SATBWI90PRROZ od známého výrobce SAT jednoduše seženete v naší nabídce extra výhodně. Výhodně za skvělou cenu 13 260 Kč.