Sprchový systém Hansgrohe Croma Select S na stěnu s termostatickou baterií zlatý lesk 26891990

Velmi oblíbený výrobek Sprchový systém Hansgrohe Croma Select S na stěnu s termostatickou baterií jde sehnat rovněž tady na našem... více informací »
Sprchový systém Hansgrohe Croma Select S na stěnu s termostatickou baterií zlatý lesk 26891990
Značka: Hansgrohe
28 326 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi oblíbený výrobek Sprchový systém Hansgrohe Croma Select S na stěnu s termostatickou baterií jde sehnat rovněž tady na našem...

Velmi oblíbený výrobek Sprchový systém Hansgrohe Croma Select S na stěnu s termostatickou baterií jde sehnat rovněž tady na našem webu v oblíbené rubrice sprchy! Připravili jsme unikátní výrobky ve zmíněné kategorii za extra cenu. Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také více skvělých kousků značky Hansgrohe. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Sprchový systém s termostatickou baterií s montáží na stěnu. Průtok 9 litrů/minutu. Zboží ze sekce vanové a sprchové sety > Sprchové systémy od výrobce Hansgrohe.

Nejprodávanější kousek Sprchový systém Hansgrohe Croma Select S na stěnu s termostatickou baterií zlatý lesk 26891990 od společnosti s dlouholetou tradicí Hansgrohe jde nakoupit bezpečně online opravdu levně. Právě nyní za skvělou cenu 28 326 Kč.