Sprchový systém SAT s vanovým termostatem bílá/chrom SATSSTKP3F

Prodloužená záruka 5 let! Sprchový systém s nástěnnou baterií s vanovým termostatem se 3 funkcemi. Rozteč baterie je 150 mm.... více informací »
Sprchový systém SAT s vanovým termostatem bílá/chrom SATSSTKP3F
Značka: SAT
9 990 Kč
Ověřit dostupnost
Prodloužená záruka 5 let! Sprchový systém s nástěnnou baterií s vanovým termostatem se 3 funkcemi. Rozteč baterie je 150 mm....

Prodloužená záruka 5 let! Sprchový systém s nástěnnou baterií s vanovým termostatem se 3 funkcemi. Rozteč baterie je 150 mm. Zboží ze sekce vanové a sprchové sety > Sprchové systémy od výrobce SAT. Nový kus máte možnost získat právě zde tady na našem webu zařazený v kategorii sprchy! Nyní můžete koupit jiné produkty ve zmiňované kategorii ve slevě! To ale není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Mrkněte také na další kvalitní zboží značky SAT. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel SAT pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní zboží. Přesvědčte se.

Kvalitní a oblíbený produkt Sprchový systém SAT s vanovým termostatem bílá/chrom SATSSTKP3F od spolehlivého výrobce SAT jednoduše můžete pořídit momentálně trvale výhodně. Akční ceny od 9 990 Kč.