Umyvadlová baterie Hansgrohe Focus bez výpusti chrom 31917000

Páková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti. V chromovém provedení. Průtok baterie je 5 litrů/minutu. Zboží ze sekce od... více informací »
Umyvadlová baterie Hansgrohe Focus bez výpusti chrom 31917000
Značka: Hansgrohe
3 255 Kč
Ověřit dostupnost
Páková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti. V chromovém provedení. Průtok baterie je 5 litrů/minutu. Zboží ze sekce od...

Páková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti. V chromovém provedení. Průtok baterie je 5 litrů/minutu. Zboží ze sekce od výrobce Hansgrohe. Povedený produkt Umyvadlová baterie Hansgrohe Focus bez výpusti lze koupit mimo jiné na webu zařazený v rubrice umyvadlové baterie! Získejte jiné produkty z této známé kategorie za výhodnou cenu. U zákazníků oblíbená značka Hansgrohe pro své zákazníky nabízí kvalitní zboží A to ještě není vše. Nebojte, máme toho více, mrkněte také na další zboží od výrobce Hansgrohe. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní kousek Umyvadlová baterie Hansgrohe Focus bez výpusti chrom 31917000 od přední společnosti Hansgrohe dostanete momentálně na webu za výprodejovou cenu. Aktuálně v akci od 3 255 Kč.