Umyvadlová baterie Hansgrohe Logis s výpustí chrom 71074000

Páková stojánková nízkotlaká umyvadlová baterie s výpustí. V chromovém provedení. Průtok baterie je 5 litrů/minutu. Zboží ze... více informací »
Umyvadlová baterie Hansgrohe Logis s výpustí chrom 71074000
Značka: Hansgrohe
3 550 Kč
Ověřit dostupnost
Páková stojánková nízkotlaká umyvadlová baterie s výpustí. V chromovém provedení. Průtok baterie je 5 litrů/minutu. Zboží ze...

Páková stojánková nízkotlaká umyvadlová baterie s výpustí. V chromovém provedení. Průtok baterie je 5 litrů/minutu. Zboží ze sekce od výrobce Hansgrohe.
Exkluzivní produkt Umyvadlová baterie Hansgrohe Logis s výpustí chrom 71074000 lze koupit právě zde tu na stránkách v kategorii umyvadlové baterie! Mrkněte na unikátní produkty z naší kategorie za výborné peníze! To není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás další skvělé zboží od výrobce Hansgrohe. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Umyvadlová baterie Hansgrohe Logis s výpustí chrom 71074000 od skvělého a známého výrobce Hansgrohe pohodlně seženete momentálně v naši nabídce skutečně levně! Ve skvělé akci za 3 550 Kč.