Umyvadlová baterie Hansgrohe Metropol bez výpusti kartáčovaný černý chrom 32526340

Páková podomítková umyvadlová baterie bez výpusti. V barevném provedení černý chrom. Průtok baterie je 5 litrů/minutu. S... více informací »
Umyvadlová baterie Hansgrohe Metropol bez výpusti kartáčovaný černý chrom 32526340
Značka: Hansgrohe
12 298 Kč
Ověřit dostupnost
Páková podomítková umyvadlová baterie bez výpusti. V barevném provedení černý chrom. Průtok baterie je 5 litrů/minutu. S...

Páková podomítková umyvadlová baterie bez výpusti. V barevném provedení černý chrom. Průtok baterie je 5 litrů/minutu. S matným povrchem. Zboží ze sekce od výrobce Hansgrohe.
Hodně prodávaný kus Umyvadlová baterie Hansgrohe Metropol je k dostání snadno tady u nás zařazený v kategorii umyvadlové baterie! Nyní najdete ještě ostatní produkty z této rubriky z pohodlí domova! To však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce také další zboží od značky Hansgrohe. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Umyvadlová baterie Hansgrohe Metropol bez výpusti kartáčovaný černý chrom 32526340 od přední společnosti Hansgrohe máte možnost sehnat na našich stránkách teď až neuvěřitelně levně! Akční cena již od 12 298 Kč.