Umyvadlová baterie Hansgrohe Talis S s výpustí chrom 32020000

Páková stojánková umyvadlová baterie s výpustí. V chromovém provedení. Průtok baterie je 5 litrů/minutu. Zboží ze sekce od... více informací »
Umyvadlová baterie Hansgrohe Talis S s výpustí chrom 32020000
Značka: Hansgrohe
4 808 Kč
Ověřit dostupnost
Páková stojánková umyvadlová baterie s výpustí. V chromovém provedení. Průtok baterie je 5 litrů/minutu. Zboží ze sekce od...

Páková stojánková umyvadlová baterie s výpustí. V chromovém provedení. Průtok baterie je 5 litrů/minutu. Zboží ze sekce od výrobce Hansgrohe.
Tento akční a ve slevě výrobek Umyvadlová baterie Hansgrohe Talis S s výpustí chrom 32020000 je k dispozici bez problémů tu na stránkách v kategorii umyvadlové baterie. Nyní si můžete pořídit nové zboží z této sekce za super peníze. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další kvalitní kousky od dodavatele Hansgrohe. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Hansgrohe vám poskytuje kvalitní zboží Udělejte radost sami sobě!

Tento oblíbený výrobek Umyvadlová baterie Hansgrohe Talis S s výpustí chrom 32020000 od skvělého a známého výrobce Hansgrohe lze pořídit tady teď trvale výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 4 808 Kč.