Umyvadlová baterie Hansgrohe Talis Select E bez výpusti chrom 71753000

Tlačítko stojánková umyvadlová baterie bez výpusti. V chromovém provedení. Průtok baterie je 5 litrů/minutu. Zboží ze sekce od... více informací »
Umyvadlová baterie Hansgrohe Talis Select E bez výpusti chrom 71753000
Značka: Hansgrohe
6 213 Kč
Ověřit dostupnost
Tlačítko stojánková umyvadlová baterie bez výpusti. V chromovém provedení. Průtok baterie je 5 litrů/minutu. Zboží ze sekce od...

Tlačítko stojánková umyvadlová baterie bez výpusti. V chromovém provedení. Průtok baterie je 5 litrů/minutu. Zboží ze sekce od výrobce Hansgrohe. Kvalitní a levný kousek máte možnost najít v pohodě tu na našem webu zařazený v kategorii umyvadlové baterie! Připravili jsme pro vás kvalitní výrobky ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další skvělé zboží od výrobce Hansgrohe. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Umyvadlová baterie Hansgrohe Talis Select E bez výpusti chrom 71753000 od našeho známého výrobce Hansgrohe k dostání aktuálně na našich stránkách pořád výhodně! V současnosti za 6 213 Kč.