Vanová baterie Hansgrohe Ecostat Square bez podomítkového tělesa kartáčovaný černý chrom 15714340

Kvalitní a velmi žádaný produkt je k sehnání lehce na našem webu umístěný v rubrice vanové baterie. Nyní si můžete pořídit... více informací »
Vanová baterie Hansgrohe Ecostat Square bez podomítkového tělesa kartáčovaný černý chrom 15714340
Značka: Hansgrohe
15 279 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní a velmi žádaný produkt je k sehnání lehce na našem webu umístěný v rubrice vanové baterie. Nyní si můžete pořídit...

Kvalitní a velmi žádaný produkt je k sehnání lehce na našem webu umístěný v rubrice vanové baterie. Nyní si můžete pořídit zlevněné produkty ze zmíněné kategorie na pár kliknutí. Tato značka Hansgrohe má k dispozici vynikající výrobky To není všechno, u nás nabízíme více! Podívejte se také na další kousky značky Hansgrohe. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Termostatická podomítková vanová baterie bez podomítkového tělesa. V barevném provedení černý chrom. Průtok baterie je 28 litrů/minutu. S matným povrchem. Zboží ze sekce od výrobce Hansgrohe.

Zlevněný kousek Vanová baterie Hansgrohe Ecostat Square bez podomítkového tělesa kartáčovaný černý chrom 15714340 od skvělé značky Hansgrohe pořídíte právě teď v naší nabídce za zcela nejnižší cenu. Aktuálně výhodně za 15 279 Kč.