Vanová baterie Hansgrohe Logis se sprchovým setem chrom 71313000

Páková na hranu vany vanová baterie se sprchovým setem. V chromovém provedení. Průtok baterie je 22 litrů/minutu. Zboží ze sekce ... více informací »
Vanová baterie Hansgrohe Logis se sprchovým setem chrom 71313000
Značka: Hansgrohe
7 313 Kč
Ověřit dostupnost
Páková na hranu vany vanová baterie se sprchovým setem. V chromovém provedení. Průtok baterie je 22 litrů/minutu. Zboží ze sekce ...

Páková na hranu vany vanová baterie se sprchovým setem. V chromovém provedení. Průtok baterie je 22 litrů/minutu. Zboží ze sekce od výrobce Hansgrohe. Vysoce kvalitní produkt Vanová baterie Hansgrohe Logis se sprchovým setem chrom 71313000 je k dispozici pohodlně na našem webu v populární rubrice vanové baterie. Mrkněte na další výrobky ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu! To však není vše, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od výrobce Hansgrohe. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Hansgrohe pro své zákazníky prodává skvělé zboží Přesvědčte se sami.

Ve slevě produkt Vanová baterie Hansgrohe Logis se sprchovým setem chrom 71313000 od našeho známého výrobce Hansgrohe snadno můžete získat u nás teď pořád výhodně. Výhodně teď u nás za 7 313 Kč.